המכוורת

 

דבש טהור, טבעי ובריא!

דבש הוא הרבה יותר מאשר לראות ולטעום, למרוח או להוסיף. 
צנצנת יפה של דבש היא מענה מושלם למתנה ייחודית .

הדבש הטבעי והצלול של מכוורת שניאורסון מוגש כמתנה בצנצנת מהודרת, או בקופסה עם מתנות משלימות. הדבש הוא מתנה נפלאה, מתנה מן הלב אל הלב. ולא רק לראש השנה. מבחר של צנצנות מהודרות, אריזות שי בגדלים שונים וכולם סביב הדבש, בטעם שלכם, ובתקציב שלכם.

כשאתם צריכים לבחור מתנה (ולעיתים קשה לכם לבחור) אל תהססו. מתנה מתוקה מדבש תמיד מתאימה – לכל ארוע, בכל מצב, לכל תקציב ובכל עונה.

אבל לא רק כמתנה. מה איתכם? אתם נותנים לאחרים מוצר נפלא – גם לכם ולמשפחה שלכם מגיע ליהנות יום יום מן הדבש הטבעי הצלול והבריא של מכוורת שניאורסון.

מגיעים אלינו פעם בתקופה ומצטיידים בדבש למספר חודשים – מבחר אריזות החל מצנצנות 15 גרם ועד ל 1.5 ק"ג.

מכוורת שניאורסון פועלת משנת 1980 בכפר חב"ד והוקמה על ידי ר' משה זלמן שניאורסון ז"ל. בברכתו ובעצתו של כ"ק הרבי מילובביץ – ר' מנחם מנעדל שניאורסאהן. 
הוא החל את פעילותו בצריף קטן עם כ- 30 כוורות וכיום הפך המפעל למתקדם ונמנה עם כ-800 כוורות. החזון שלו ושל משפחתו הממשיכים את דרכו הוא בהכנת דבש באיכות הגבוהה ביותר שניתן להפיק מהדבורים ללא שום תוספות וכמובן ללא תוספת סוכר. עם טעם מעודן ומראה צלול.

ובהיבט החינוכי לימוד עולמן המופלא של הדבורים המבוסס על ערכים גבוהים ביותר של חריצות וחברתיות. 
השילוב בין טעם נפלא, ,מראה צלול ומגוון רחב של צנצנות המשולב באריזות יפהפיות והשירות מכל הלב שניתן לכל לקוח – אלה בונים את שמה של המכוורת שהולך לפניה בארץ וכן בקהילות היהודיות ברחבי העולם.
אתם מוזמנים לבחור את המתנות המתאימות לכם: תנו לנו תקציב, אימרו לנו את מספר המתנות שאתם צריכים – אם מדובר בשי לחג לעובדים, ללקוחות, או למשפחה – וכל מה שנשאר לכם לעשות הוא להגיע ולאסוף את המתנות במועד שנקבע

המכוורת

מכוורת שניאורסון נמצאת בכפר חב"ד במשק הותיק של משפחת שניאורסון. במכוורת עובדים כל השנה מנהל המקום – לוי שניאורסון ו 2 עובדים נוספים, כשבעונת הרדייה מתגייסים עובדים נוספים.

המכוורת מייצרת דבש טהור טבעי עם הכשר המרא דאתרא מ.ש. אשכנזי והכשר הרב משה יהודה לייב לנדא.

למכוורת שני אזורים עיקריים:
אזור היצור : באזור זה פועלים אלפי פועלים חרוצים העובדים מבוקר עד ערב לפרנסתם. כן, אלו הדבורים אשר חיות ב- כ 800 כוורות הפרוסות במרחב של כ 10 ק"מ סביב הישוב במרחבי הפרדסים והשדות.

אזור הרדיה והאריזה – זהו אולם רחב ידיים שנמצא בשטח המשק, מבנה של 400 מ"ר המותאם במיוחד לרדיית הדבש.

לקראת ראש השנה הופך חלק מן האולם לאולם תצוגה של חבילות השי של הדבש.

מרכז מבקרים

למרכז המבקרים:
beedvash.co.il

לברורים ושאלות:
03-9606367